המקצוענים שלנו מחכים לך

עו"ד גירושין – יש החלטות שלא לקוחים בהן סיכונים

במידה ונקלעתם להליך גירושין אתם מרגישים פגועים וכואבים כאשר הנחמה שלכם יכולה להגיע במשמורות על הילדים או בפיצוי הכספי שמגיע לכם. עו"ד גירושין זו ההחלטה הראשונה שאתם מקבלים וסביר להניח שמדובר גם בהחלטה החשובה ביותר. ההבדל בין תחושה קשה של עלבון על כך שלא קיבלתם את מבוקשתם לבין תחושה שיצאתם מנצחים וגאים מהמאבק המשפטי הארוך יכול להיות העורך דין שבחרתם, אם תבחרו עורך דין מנוסה ומיומן שיודע את העבודה תצאו נשכרים ומרוצים. חשוב לומר כי הסבירות שעורך דין לענייני גירושין שיודע שהוא מומחה בתחומו גם יתמחר את שירותיו בהתאם ולכן אל תיבהלו מסכומים שהם גבוהים במקצת, זכרו שלפעמים עדיף לשלם מעט יותר בתחילת התהליך על מנת לצאת המרוויחים הגדולים סיומו.

עו"ד גירושין- יעשה עבורכם את העבודה הקשה

עו"ד גירושין מכיר לעומק את כל הסעיפים ותתי הסעיפים הקטנים ביותר, הוא יודע כל פרט חיוני להמשך המאבק המשפטי והוא בעל ניסיון עשיר שיכול לתרום גם במקרה שלכם. אתם אומנם קובעים את הדרך ואת ההתנהלות במאבק המשפטי אבל תפקידו של עורך הדין הוא לתת לכם את הכלים. התייעצו בכל שאלה ובכל סוגיה עם עורך הדין שלכם, אל תפעלו לפי רחשי ליבכם או על סמך עצות מחברים או מכרים, עורך הדין שלכם מכיר היטב את המקרה ואת הפרטים ולכן הוא יוכל לתת לכם את העצות הנכונות ביותר. שאתם שוכרים עו"ד גירושין אתם למעשה מסירים מעצמכם את העבודה הקשה, יש שיגידו אפילו העבודה המלוכלכת ונותנים יד חופשית לעורך הדין לפעול לפי ראות עיניו כדי שהוא יעשה עבורכם את העבודה הקשה.

עו"ד גירושין- ייעוץ, ניסוח הסכמים וייצוג

תפקידו של עורך הדין לענייני גירושין הוא מורכב אך יש מספר שלבים שחייבים להתנהל לפיהם על מנת שאתם תקבלו את השירות הטוב ביותר. ראשית, תפקידו של עורך הדין הוא לפשט עבורכם את המצב ולהסביר לכם את נקודת הפתיחה. לאחר מכן הוא ייעץ לכם באילו כלים לבחור ובאיזו גישה להגיע אל המאבק המשפטי. לאחר שהגעתם להסכם המבוקש כל העבודה של ניסוח ההסכם חלה כמובן על העורך דין והוא צריך להקפיד על ניסוח מדויק שימנע בעיות עתידיות. חלק מעבודתו, עורך הדין גם מייצג אתכם מול הגורמים הרלוונטיים כך שאם אינכם מרגישים חזקים מספיק לעמוד מול השופט או הצד השני עורך הדין יעשה זאת עבורכם.