המקצוענים שלנו מחכים לך

עורך דין מקרקעין בפתח תקווה

כל מי שעומד לעשות עסקת מקרקעין, בין אם מדובר במכירת קרקע או נכס, חייב להיעזר בעורך דין מקרקעין אשר ינסח עבורו את החוזה, ינהל את המשא ומתן מול הרוכש וכן יבצע את כל התהליכים הפרוצדוראליים אל מול הרשויות השונות.

עורך דין מקרקעין הוא עו"ד אשר מתמחה בענייני חוזים וכן בכל מה שקשור לחוקים ותקנות שקשורות למקרקעין, אחד הנושאים המורכבים ביותר מבחינה בירוקרטית בישראל. צריך לזכור, שכל עסקת מקרקעין, מן הסתם, חייבת בחוזה בין הצדדים, חוזה המכירה הוא מסמך משפטי עליו מתבססת העסקה ואם אחד הצדדים מפר אותה, החוזה החתום היא הוכחה לתנאי העסקה ולכך שהוא לא קיים אותה.

לשמחתנו, היום אנחנו יכולים למצוא בקלות רבה עורכי דין שמתעסקים במקרקעין במקומות שונים בארץ, כך אם יש צורך למצוא עורך דין בפתח תקווה או עורך דין במקום אחר בארץ, זו לא בעיה למצוא אחד כזה. דרך אתרי האינטרנט אנחנו יכולים לקבל אינפורמציה על עורכי דין מקרקעין, בפתח תקווה וכן במקומות אחרים.

החיפוש שלנו יכול להיעשות באופן ישיר, דרך אתרי אינטרנט של עורכי דין וכן דרך אינדקסים ומדריכים של עורכי דין מכל התחומים, ובפרט מקרקעין, וכן דרך רשתות חברתיות שמאפשרות לקבל המלצות ממכרים, חברים ובני משפחה.

מה אנחנו צריכים לבדוק כשאנחנו מחפשים עורך דין מקרקעין

ראשית, עלינו לבדוק מה הניסיון שלו בתחום. אנחנו נרצה בוודאי עורך דין עם ניסיון של מספר שנים רב, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שהיה כבר אחראי על מצב דומה לזה שלנו והוא ידע כיצד לטפל בעניינו. זה נכון, בין אם מדובר בסוג עסקה דומה או במצב משפטי דומה.

שנית, אנחנו נרצה לשכור עורך דין, שמכיר את האזור בו נמצא הנכס או הקרקע אותה אנחנו מבקשים למכור. כך אנחנו נוכל לסמוך עליו שהוא ידע כיצד לנהוג מבחינה בירוקראטית, הוא יכיר את התקנות המקומיות, והוא ידע למי לפנות בשביל לבצע את העסקה.

שלוש, חשוב לנו שעורך דין מקרקעין יהיה נגיש וזמין לבצע עבורנו את העבודה בהקדם. אנחנו לא נרצה לשכור מישהו שלא יכול להתפנות וישאיר אותנו באוויר זמן רב. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתעכבים בביצוע העסקה, מה שעלול לייקר את העלויות שלה.

ארבע, חשוב שיהיה זה עורך דין מקרקעין שיש לו צוות מקצועי, משפטי ואחר שיכול לעזור לו. כך נקבל את השירות הטוב ביותר מכל ההיבטים.